Nordiska Galleriet desktop logoNordiska Galleriet mobile logo
SB Cinquantotto - Astep - NO GA
Ontworpen door het ontwerpersduo Santi-Borachia in 1958, is de SB Cinquantotto een handgeblazen opaalglazen hanglamp die al meer dan een halve eeuw een speciale plaats inneemt in de Sarfatti-familie. Het minimalistische ontwerp bestaat uit een kenmerkende, subtiele vorm en een eenvoudige draadophanging. Gemaakt van mat opaalglas, wordt de hanglamp op traditionele Italiaanse wijze met de hand geblazen in een tijdloos materiaal dat een prachtig licht verspreidt. De SB Cinquantotto is verkrijgbaar in twee maten. De originele grootte met een diameter van 32 cm heeft een sterke aanwezigheid in de ruimte en past perfect boven de eettafel. De kleinere versie met een diameter van 20 cm heeft een iets bescheidener uitdrukking, maar deelt dezelfde tijdloze kenmerken.

Geen beoordelingen

SB Cinquantotto

€ 547,00

Incl. 21% btw

Merk:

Astep

Ontwerper:

Santi Borachia

Breedte:

20 cm

Hoogte:

26 cm

Diameter:

20 cm

Dimbaar:

Ja

IP-Klasse:

IP20

Lamphouder:

E14

Lichtbron inbegrepen:

Ja

Materiaal:

Staal, Opaalglas

Artikelnummer:

10422496

Houd er rekening mee dat de afbeeldingen indicatief zijn. Kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid.